Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Zawody strzeleckie o Puchar Starosty

logo-projekty

W dn. 23.01. 2024r. odbył się pierwszy Turniej Strzelecki o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego. Patronem zawodów było Starostwo Powiatowe w Dębicy.

strzelnica 0Sędzią głównym zawodów był p. mjr rez. Krzysztof Zapłacki.

strzelnica 1

Udział wzięło 9 szkół z powiatu : ZSZ Nr1, ZS Nr4, ZSEkon., ZSZ Pustków Osiedle klasa mundurowa, LO Nr1, LO Nr2,  LO w Pilźnie klasa mundurowa, LO w Jodłowej, LO SMS, ogólnie do rywalizacji przystąpiło 27 uczniów oraz 16 nauczycieli.

strzelnica 3

strzelnica 2

Zawody odbyły się w kategorii zespołowej szkół, indywidualnej nauczycieli oraz indywidualnej dziewcząt i chłopców.

strzelnica 4

Najlepsza okazała się drużyna „Mechanika” w składzie Arkadiusz Erazmus, Oliwia Marek, Dominik Parys. Drugie miejsce zdobyli uczniowie klasy mundurowej ZSZ Pustków Osiedle, natomiast trzecie miejsce zajęli reprezentanci II Liceum w Dębicy.

strzelnica 5

Indywidualnie mistrzami zostali Arek Erazmus i Oliwia Marek, w kategorii nauczycieli najlepszy okazał się pan Wojciech Szerszeń z Ekonomika, drugie miejsce zajął p. Maciej Kita reprezentant II Liceum, trzecie miejsce zajęła nasza nauczycielka p. Barbara Buszek.

Puchary i nagrody najlepsi otrzymali z rąk pana Starosty Piotra Chęćka, wice Starosty Adama Pieniążka oraz Dyrektora ZSZ Nr1 im. Jana Pawła II p. Bożeny Zielińskiej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i do zobaczenia na następnych zawodach na naszej strzelnicy.